Soutěžte s VaKem o vak a mnoho dalších cen ….

Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. vyhlašuje velkou prázdninovou soutěž. Úkolem dětí, které se budou chtít soutěže zúčastnit, je vytvoření díla s tématem „VODA“.

Pro děti I. stupně ZŠ je to kresba/malba/koláž, pro děti II. stupně je to vytvoření pohádky nebo básně. Téma je tak široké, že se v pracích může objevit jak samotná voda v přírodě v podobě vodních zdrojů (vodních nádrží, zlínských potoků a potůčků a živočichů v nich, pramenů i studánek), tak například voda kohoutková, její spotřeba a nutnost šetřit s ní. Děti také mohou vytvářet koláže z nasbíraných předmětů z různých míst, na kterých s rodiči trávili dovolenou.

Vytvořené práce můžete zasílat nebo doručovat na adresu: Vodovody a kanalizace Zlín, a. s., tř. Tomáše Bati 383, 760 49 Zlín. Zasílat je můžete také v oskenované podobě na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na zadní stranu práce nebo do textu mailu, prosím, uveďte: Jméno a příjmení autora, třídu (pro školní rok 2018/2019) a název základní školy, kterou navštěvuje.

Uzávěrka prací je: 7. září 2018.

Po tomto datu budou vybrány nejzajímavější práce a následně budou oznámeni vítězové, které pozveme na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předávání cen. Vítězné práce zveřejníme také (po předchozím souhlasu) na našich webových stránkách a facebooku,“ oznámil Svatopluk Březík, předseda představenstva VaK Zlín, a. s.
Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.
Zdroj vody pro více než 170.000 odběratelů ve Zlínském kraji

Kontaktujte nás

Tř. Tomáše Bati 383,
760 49 Zlín
tel.:577 124 281
577 124 284
577 104 619
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.