Vak pro SMART CITY ZLIN

Zlín 14.5.2018 – Nejmodernější technologii pro dálkový odpočet vodného a stočného získá 1000 prvních odběratelů vody ve Zlíně a okolí. Pilotní projekt společnosti VaK Zlín otevírá cestu pro maximální využití chytrých technologií, které dokážou nejen optimalizovat spotřebu vody zlínských domácností, ale především zpříjemnit jejich život.

Jako moderní a progresivní společnost podporujeme každou technologii, která zvýší kvalitu nebo uživatelský komfort nabízených služeb. 

V první fázi jimi vybavíme na základě dohody o testování 200 objektů patřících Statutárnímu městu Zlínu a následně pak dalších 800 odběratelů ve Zlíně a Napajedlech.

Naši zákazníci získají chytrého pomocníka, díky kterému budou moci sledovat vlastní spotřebu na telefonu či tabletu, zvýší se ochrana soukromí a uspoří se čas zákazníků, protože není nutná osobní návštěva v bytě"
, dodává Březík.

Instalace digitálních vodoměrů je součástí projektu komplexního zlepšování vodohospodářské sítě. Veškeré pořizovací a provozní náklady hradí společnost Moravská vodárenská, a.s.

 „Chytrá vodárenská síť, je nedílnou součástí moderního chytrého města. A v  domácnosti umožní v reálném čase odhalit například mimořádný odběr vody (úniky) a nebo z průběhu spotřeby vody nacházet úspory“.

Připravujeme ukázku aplikace o spotřebě vody na podzim. 

S pozdravem
 
VaK PressPoint
Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.
Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.
Zdroj vody pro více než 170.000 odběratelů ve Zlínském kraji

Kontaktujte nás

Tř. Tomáše Bati 383,
760 49 Zlín
tel.:577 124 281
577 124 284
577 104 619
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.